Psssstttt!
We hebben goed nieuws!
Het bestuur van Stichting Make Sense! ziet geen reden om de bouwreis naar Doboj dit jaar nog meer uit te stellen. De situatie in Bosnië is vergelijkbaar met dat in Nederland. De meeste vrijwilligers zijn gevaccineerd en er zijn weinig reisbeperkingen.
We gaan!
Vertrek staat nu gepland op vrijdag 20 mei en op zondag 29 mei 2022 zijn onze vrijwilligers weer thuis.
Vanzelfsprekend zullen we de komende maanden de situatie in de gaten houden en vragen we aan onze vrijwilligers om verstandig en verantwoordelijk te blijven.
We zijn extra blij voor de familie Djuric. Zij hebben de afgelopen twee jaar in onzekerheid geleefd. Telkens werden de plannen gewijzigd. Gelukkig konden ze de huur van hun tijdelijke woning verlengen maar de omstandigheden zijn er niet beter op geworden. Het wordt tijd dat de kinderen een gezellig en veilig thuis krijgen. Naar alle waarschijnlijkheid zal dit het laatste huis zijn dat Stichting Make Sense! bouwt.